Aforti Finance rusza z pożyczkami w Rumunii

Jest nam miło poinformować, że nasza spółka rozpoczyna działalność na rynku rumuńskim. Będzie to możliwe dzięki uzyskanej licencji niebankowej instytucji finansowej, wydanej przez Narodowy Bank Rumunii. To urzędowe pozwolenie uprawnia Aforti Finance do prowadzenia działalności operacyjnej w zakresie udzielania rumuńskim przedsiębiorcom pożyczek pozabankowych.

– Przewagą tego rynku, jak w przypadku większości rynków wschodzących, są dodatkowo niższe bariery wejścia i ogromny potencjał rodzimych przedsiębiorców, którzy podążając za rozwojem krajowej gospodarki, aktywizują własne działania biznesowe, szukając szybkich i atrakcyjnych źródeł finansowania. Tym samym, wejście Aforti Finance na ten rynek powinno przynieść w kolejnych latach wymierne efekty, tak w formie pozytywnych wyników finansowych, jak też rosnącej rozpoznawalności i tym samym mocnej pozycji Aforti Finance na rynkach zagranicznych – komentuje prezes Aforti Holding, Klaudiusz Sytek.

Zachęcamy do lektury pozostałych informacji na ten temat, które ukazały się w artykule na portalu Rp.pl. Materiał prasowy dostępny pod linkiem. 

Powiązane posty