Najczęściej zadawane pytania

Specjalnie dla Was zebraliśmy w jednym miejscu pytania, które najczęściej są zadawane przez naszych Klientów. Jeśli mimo wszystko, nie znalazłeś tu odpowiedzi, na pytanie dotyczące tematu, który Cię interesuje napisz do nas.

Pytania dotyczące mechanizmu pożyczki

Wymagane dokumenty są uzależnione od produktu, którego dotyczy wniosek. Najczęściej wystarczy dowód osobisty, wyciągi z historią z kont bankowych i oczywiście podpisany wniosek.

Po uzyskaniu decyzji pozytywnej, prześlemy do Ciebie warunki współpracy oraz propozycję umowy. Po ich ostatecznej akceptacji, nasz pracownik odwiedzi Cię osobiście w miejscu prowadzenia działalności, a następnie podpiszemy umowę pożyczki.

Do dopełnienia formalności wystarczy nam podpisana umowa z Aforti Finance oraz zaświadczenia z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i Urzędu Skarbowego.

Środki finansowe znajdą się na Twoim koncie niezwłocznie po skompletowaniu wszystkich dokumentów potrzebnych do uruchomienia pożyczki i nie dłużej niż po 30 dniach roboczych.

Pytania dotyczące produktu

Aby otrzymać pożyczkę w Aforti Finance wystarczy, że prowadzisz swoją działalność przez 12 miesięcy.

W przypadku pożyczek gotówkowych może być to okres do 36 miesięcy. Jeśli zdecydujesz się na pożyczkę hipoteczną, wówczas taki okres trwania pożyczki może wynieść nawet 60 miesięcy.

Niestety nie posiadamy takiej usługi na chwilę obecną. Jednak wsłuchując się w głos konsumentów i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, stale pracujemy nad udoskonalaniem oferty dlatego mamy nadzieję, że w przyszłości pojawi się taka możliwość.

Warunkiem otrzymania pożyczki, jest:

  • prowadzenie działalności gospodarczej od minimum 12 miesięcy
  • dobra historia kredytowa
  • obroty na rachunku firmowym

UWAGA! W Aforti Finance nie wymagamy żadnych dodatkowych dokumentów finansowych.

W takim przypadku najlepiej jest skontaktować się z naszym działem windykacji i zadeklarować termin spłaty. Zależy nam na dobrej współpracy z naszymi klientami dlatego stawiamy na dialog oparty na zaufaniu i transparentności działań.

Dział windykacji Aforti Finance
monitoring@afortifinance.pl
22 647 50 18
Infolinia czynna w godzinach 09:00-17:00

W przypadku pożyczek gotówkowych wymagamy zabezpieczenia za pomocą weksla. W przypadku pożyczki hipotecznej – wykonywany jest wpis w IV dziale KW nieruchomości.

Pytania dotyczące Aforti Finance

Poprzez naszą działalność staramy się wspierać rozwój przedsiębiorców, udzielając im potrzebnych środków finansowych w prosty i przejrzysty sposób. Współpraca z nami to synonim bezpieczeństwa, profesjonalizmu i przede wszystkim wsparcia. Zdajemy sobie sprawę, że codzienność przedsiębiorcy nie zawsze bywa lekka. Aby utrzymać pozycję na rynku należy nieustannie trzymać rękę na pulsie i zapewnić finansową płynność, nowych klientów, a także inwestycje na rozwój firmy. Wiemy, że wymaga to nie tylko dużej ilości czasu i uwagi, ale również odpowiednich nakładów finansowych.

Dlatego też w swoim portfolio posiadamy usługi zarówno dla osób, które dopiero rozpoczynają prowadzenie działalności gospodarczej i gromadzą swój kapitał, jak i dla doświadczonych inwestorów. Nasze usługi kierujemy do firm z branży MŚP, szukających optymalnych form finansowania własnej działalności i planów rozwojowych.

Dbając o dywersyfikację źródeł finansowania, współpracujemy m.in. z AgioFunds TFI S.A., platformą Mintos i Viventor. Przy współpracy z AgioFunds TFI S.A. stworzony został Aforti Microloans Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Aktywów Niepublicznych. Środki pozyskane od Inwestorów wspomagają akcję pożyczkową Aforti Finance S.A., a Inwestorzy mogą czuć się usatysfakcjonowani atrakcyjną stopą zwrotu z funduszu.

AgioFUNDS TFI S.A. – licencjonowane towarzystwo funduszy inwestycyjnych, działające na mocy ustawy i pod nadzorem Komisji Nadzoru Finansowego. Na rynku funduszy inwestycyjnych obecne od kwietnia 2009 roku. To w 100% polska, prywatna i niezależna instytucja finansowa, niezwiązana kapitałowo z podmiotami korporacyjnymi rynku finansowego.

Mintos.com – globalna platforma internetowa działająca w środowisku pożyczek. Platforma łączy inwestorów z pożyczkobiorcami. Misją platformy Mintos jest ułatwienie swobodnego i skutecznego przepływu kapitału.

Viventor.com – platforma pożyczkowa peer-to-peer Viventor należy do najszybciej rozwijających się firm tego typu w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Dzięki współpracy z Viventor Aforti Finance zyskało nowy sposób refinansowania pożyczek, co skutecznie zwiększyło skalę oferowanego finansowania mikro i małym przedsiębiorcom w Polsce.

Tak, Aforti Finance jest w 100% polską firmą.

Jesteśmy po to, by pomóc Twojej firmie

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

791 919 919

Odpowiemy na Twoje pytania.

Skontaktuj się

WYPEŁNIJ FORMULARZ

Potrzebujesz zastrzyku finansowego dla firmy? Wnioskuj o pożyczkę już dziś.

Wypełnij formularz

ZNAJDŹ ODDZIAŁ

Czekamy na Ciebie również w naszym oddziale. Znajdź swoją najbliższą placówkę Aforti Finance.

Znajdź oddział